Pozitif bir insansanız


1) Kibarsınız


İnsanlardan karşılık beklemeden hareket edersiniz. Her zaman gülümsersiniz hatta düşmanınıza bile kucak açarsınız. Doğanızda kötü olmak yoktur. Etrafınızdaki birçok insan mutluluklarını size borçludurlar.


2) Sadıksınız

Bulunduğunuz noktanın farkındasınız. Size gönlünü gerçekten açmış birine gerçekten içten bir şekilde bağlanıyorsunuz. Sevgiden dolaylı olarak gelen sadakatinizi karşınızdaki kişiye mutlaka hissettiriyorsunuz.


3) Bencil değilsiniz

Önceliğiniz başkalarıdır. Almaktan ziyade vermekten hoşlanırsınız. Başka insanları bu kadar düşünürken, çoğu zaman kendinize zaman ayırmayı unutuyor, kendi duygularınızı öteliyorsunuz. Üzülmeyin, kıymet bilen bir erkeğin gözünde, bu yönünüz oldukça kutsal gözükecektir.

4) Zarifsiniz

Dengeli ve zarif olmanın bir kadın için öneminin farkındasınız. Kendine saygısı olan ve farkındalıklı bir kadın olarak, sofistike bir insansınız. İnsanları davranışlarınızla ve ağırbaşlılığınızla etkilemeyi biliyorsunuz. Başınız her zaman diktir.

5) Tutkulusunuz


İstediğiniz şey için elinizden geleni yapıyorsunuz. Hedefinizin büyük veya küçük olması hiç önemli değildir. Hedefinize ulaşmak için çok çalışıyorsunuz. Birçok insana göre çok daha disiplinlisiniz. Aynı zamanda sevgi söz konusu olduğunda da bu tutkuyu dışa vurabiliyor, sevdiğiniz zaman tamamıyla kalpten seviyorsunuz.

6) Destekçisiniz


Her zaman arkadaşlarınıza destek olursunuz. Sadece iyi anlarda değil, mutsuz veya başarısız oldukları zamanlarda da onların yanında olmayı bilirsiniz ve bunu daima hiçbir karşılık gözetmeksizin yaparsınız. İşte tam da bu sebeple sizin desteğe ihtiyacınız olduğu zamanlarda, o arkadaşlarınızı etrafınızda görememe ihtimaliniz çok yüksektir.

7) Sezgiselsiniz


Arkadaşlarınıza veya birlikte olduğunuz kişiye karşı yoğun duygular besliyorsunuz. Onlar sizden bir şey gizledikleri zaman siz hemen fark ediyorsunuz. Her zaman ne hissettiklerini, onlar söylemese bile, davranışlarından, hareketlerinde, ses tonlarından anlıyorsunuz.

8) İyi hissettiriyorsunuz


Kendine güvenen biri olarak çoğu şeyden korkmuyorsunuz. En zoru durumların bile altından kalkabiliyorsunuz, diğer insanların sormaya çekindiği soruları sorabiliyorsunuz. Bu nedenle enerjiniz etrafınızdaki insanların kendilerini iyi hissetmelerine sebep oluyor.

9) Dürüstsünüz


Zaman zaman fazlasıyla dürüst oluyorsunuz. Bazen doğruları söylerken ister istemez ciddileşebiliyorsunuz. Bu durum özellikle birisi size veya sevdiğiniz birine zarar verecek bir yalan söylediği zaman ortaya çıkıyor.

10) Israrcısınız


Doğru olduğuna kesinlikle emin olduğunuz bir gerçeğin üstünü sırf birileri rahat etsin diye kapatmıyorsunuz. Doğru bildiğinden şaşmaz bu tavır, özellikle kaliteli ve olgun insanların ilgisini oldukça fazla cezbeden bir duruştur.

11) Sevginiz farklıdır


Birçok insan size bir teşekkür borçlu. İnsanları çok güzel seviyorsunuz ve onların hayatlarını güzelleştiriyorsunuz. Kimisi bunun farkında olarak size minnet duyuyor ancak birçok insan sizin gibi birine sahip olmanın neden önemli olduğunun farkında bile değil. Şu bir gerçek ki, sevdiğiniz aile bireyleri veya diğer insanlar sizin sevginize sahip oldukları için çok şanslılar…

12) Seçicisiniz


Diğer insanlarda saygı uyandıran bir başka özellik ise hayır diyebilme yeteneğidir. Kendi belirlediğiniz çizgilerin dışına çıkmayarak hayır demesini biliyor, ilişkileriniz konusunda seçici ve ağırbaşlı davranıyorsunuz.
Bunları yapabiliyorsanız tamamen pozitifsiniz demektir. Ama hepsini yapmak mümkün olmayabilir, yarısı bile gerçekse kendinizi kutlayabilirsiniz… Pozitiflik yolunda adımlar atmaya devam edin…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s